Протягом тижня у Шосткинській громаді +11 випадків COVID-19, 346 – ГРВІ
Здоров'я 16:49, 9.10.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Як інформує Шосткинський районний відділ Сумського обласного центру контролю та профілактики хвороб, розпочався епідемічний сезон захворюваності на грип та ГРВІ – період часу, протягом якого існує найбільша вірогідність підвищення захворюваності на ГРВІ. Він розрахований на підставі багаторічних спостережень та триває з 40 тижня поточного року по 20 тиждень наступного року.
За даними фахівців відділу, з 29 вересня по 5 жовтня у Шосткинській громаді на ГРВІ захворіло 346 осіб (39 тиждень – 358 осіб).
У тому числі захворіла 231 дитина, це 66,8% від всіх захворілих (39 тиждень – 244 осіб), з них 139 – школярі (60,1% від захворілих дітей).
З.-Новгородська громада: всього захворіло – 3 особи (39 тиждень – 13 осіб, з них 3 дітей, один школяр).
На звітному тижні випадки грипу не зареєстровано.
COVID-19: на звітному тижні зареєстровано 11 нових випадки по Шосткинській МТГ, захворіла і одна дитина (на 39 тижні – 4 випадки).
За вересень зареєстровано – 9 випадків, за серпень 2023 – 3 (серпень 2022 р. – 40), за липень 2023 року – 1 випадок (липень 2022р. – 7), червень – 19 (червень 2022р. – 19), травень – 127 (травень 2022р. – 33); квітень – 235(квітень 2022 р. – 42); березень – 220, (березень 2022р. – 312); лютий – 73 (лютий 2022р. – 2493); січень – 18 (січень 2022р. – 1317).
В усіх осередках організовано проведення необхідних протиепідемічних заходів.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: