Протягом минулого року шосткинці більше 5 тис. разів зверталися до міської ради

Громада, Зв'язок 11:59, 29.01.2021
 Поділитися

Поділитися в

У 2020 році у Шосткинській міській раді зареєстровано 5 224 звернення громадян. Вони надійшли від 6 тис 496 шосткинців. Таку цифру сьогодні, 29 січня, на засіданні виконавчого комітету озвучила Тамара Єпик, начальник загального відділу Шосткинської міської ради.

Вона зазначила, що кількість громадських звернень у порівнянні з попереднім роком дещо зменшилася – на 1,5 %. Рідше почали ходити і на особисті прийоми. На 2, 5 % менше людей зверталися через урядову гарячу лінію. Натомість зросла кількість письмових звернень – на 11%.

«У зв’язку з введенням на території України карантинних заходів звернення громадян проводились з урахуванням усіх карантинних норм. На першому поверсі будівлі для зручності громадян встановлено скриньки для листування та забезпечене чергування відповідальних осіб», – розповіла Тамара Єпик.

Після об’єднання Шосткинської громади до міської ради почали звертатися і жителі сіл Погребки, Ображіїївка, Глазове, Клишки. Усього таких звернень надійшло 60. Селян  хвилюють питання аграрної політики і земельних відносин, сімейної та гендерної політики, проблеми комунального господарства, зверталися по матеріальну допомогу.

У свою чергу міський голова Микола Нога нагадав старостам, що вони мають скласти графіки прийому своїх громадян: «Прийом громадян по вашим старостинським округам повинен чітко виконуватися за встановленим графіком».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору