Про особливості вступної кампанії-2022 та переваги Шосткинського інституту СумДУ + Відео

Освіта 16:35, 28.07.2022
 Поділитися

Поділитися в

У школі № 5 відбулася зустріч з заступником відповідального секретаря відбіркової комісії Шосткинського інституту Сумського державного університету Анжелою Романченко.

Була відзначена тісна співпраця між нашим вузом і загальноосвітніми  навчальними закладами громади. «Це різноманітні напрямки – робота в Малій академії наук, використання матеріально-технічної бази інституту, науковий потенціал, профорієнтаційна робота», – каже заступник начальника управління освіти Любов Волошко.

Анжела Романченко розповіла про особливості вступної кампанії до закладів вищої освіти, зокрема, Шосткинського інституту СумДУ. Цьогоріч є чимало новацій. Так, абітурієнтам потрібно писати мотиваційний лист. Також діють коефіцієнти – якщо ви вступаєте до вишів Сумської області, наприклад до Шосткинського інституту СумДУ, то конкурсний бал абітурієнта буде помножений на 1,07.

Анжела Романченко повідомила, що з завтрашнього дня у навчальному закладі розпочинає свою роботу відбіркова комісія (з 9.00-17.00 у бідні, у суботу – з 9.00 до 13.00).

Детальніше – у сюжеті

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору