Представники обласної адміністрації та банків оптимізують ресурси, щоб забезпечити стабільність банківської системи в умовах надзвичайних ситуацій

Влада, Фінанси 11:01, 12.10.2022
 Поділитися

Поділитися в

 Перший заступник голови Сумської обласної військової адміністрації Тарас Савченко провів зустріч з представниками провідних фінансових установ Сумщини. Мова йшла про те, як забезпечити стабільність банківської системи в умовах надзвичайних ситуацій.
– Розрахуватись карткою, скористатись банкоматом, здійснити інші банківські розрахунки – це не тільки наша повсякденна необхідність, а й важлива складова економічної безпеки області, – зазначив Тарас Савченко. – Працюємо над тим, щоби у форсмажорних обставинах забезпечити людям можливість скористатись найнеобхіднішими банківськими операціями. Всі ми ще добре пам’ятаємо черги у банкоматах і непрацюючі термінали. У понеділок, 10 жовтня, через обстріли енергетичної інфраструктури, ситуація була не такою критичною, але все ж таки з’явились проблеми з безготівковими розрахунками.
 У ході зустрічі обласна влада та представники банків узгодили спільні кроки щодо оптимізації ресурсів для налагодження ефективної роботи за будь-яких обставин.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору