Представників бізнесу Сумщини запрошують до участі в Програмі партнерства з Німеччиною

 Поділитися

Поділитися в

Як повідомив перший заступник голови Сумської ОВА Тарас Савченко, понад 100 представників бізнесу Сумщини уже стали учасниками Програми «Fit for Partnership with Germany», у тому числі 7 осіб – у 2022 році.

 – Сьогодні провели онлайн-зустріч з координаторами Програми «Fit for Partnership with Germany».

Домовились, щопрограма працюватиме на Сумщині протягом 2023 року, а її випускники активно долучатимуться до реалізації проєктів визначених у Стратегії економічного відновлення та розвитку Сумщини! – зазначив Тарас Савченко.

Програма діє в рамках двостороннього співробітництва між Україною та Німеччиною. Фінансується Федеральним міністерством економіки, енергетики та захисту клімату (BMWK), а координується представниками Німецького Товариства Міжнародного співробітництва (GIZ).

Учасники Програми, відвідуючи підприємства у Німеччині, мають змогу: знайомитися із сучасним обладнанням та технологіями; отримати досвід ведення бізнес-перемовин; налагодити індивідуальні контакти з потенційними партнерами.

Програма «Fit for Partnership with Germany» має 2 етапи:

– онлайн-модуль тривалістю до 6 тижнів;

– «живий» модуль у Німеччині протягом 2 тижнів: візити на німецькі підприємства, відвідання виставок, хабів, продовження В2В переговорів.

Тарас Савченко запрошує підприємців області долучитись до Програми. Щоб стати її учасником необхідно:

– звернутись за інформацією до представників Сумської платформи в області (Леонід Троян (+38 050 40-54-230) /Світлана Громенко (+38 050 96-25-162) або за лінком http://surl.li/ejjht або до Програмного бюро в Києві http://surl.li/ejjic ;

– заповнити електронну аплікаційну форму та надіслати її до Програмного бюро в Києві http://surl.li/ejjic . Форма анкети за посиланням: http://surl.li/ebmlp;

– пройти інтерв’ю з представниками Програмного бюро (Skype, MS Teams).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору