Сервис Центр

Предприятия «Укроборонпрома» будут работать в особом режиме

ВПК, Офіційно 17:26, 27.11.2018
 Поділитися

Поділитися в

Foto

В связи с актом неприкрытой военной агрессии Российской Федерации и утверждении Указа Президента Украины «Про введення воєнного стану в Україні» (№ 9338), ГК «Укроборонпром» сообщает о возможных изменениях в порядке работы некоторых предприятий, входящих в состав концерна. Об этом информирует сайт государственного концерна.

«Підприємства «Укроборонпрому», які розташовані у Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, Донецькій, Запорізькій та Херсонській областях, працюватимуть в особливому режимі, який включає можливу зміну графіку їхньої роботи, виробничої діяльності та виконання завдань пов‘язаних із функціонуванням державної системи цивільного захисту», – говорится в сообщении.

Также государственный концерн предупреждает, что, учитывая особый режим работы этих предприятий «Укроборонпрома», порядок доступа представителей СМИ на их территорию может претерпеть изменения.

«ДК «Укроборонпром» закликає не поширювати у будь-який спосіб інформацію про переміщення військової техніки та озброєння. Окрім того, просимо пам‘ятати, що Російська Федерація веде активну інформаційну війну, тому необхідно обачно ставитись до неперевіреної інформації», – сообщает «Укроборонпром».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору