ДержНДІХП і компанія «Артем» провели випробування термобаричної бойової частини до авіаційних ракет

ВПК 18:17, 27.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

Лише через тиждень після успішних випробувань осколково-фугасної бойової частини, в рамках розвитку оснащення різними бойовими частинами лінійки некерованих авіаційних ракет РС-80, Державна акціонерна холдингова компанія «Артем» у тісній співпраці з фахівцями Державного науково-дослідного інституту хімічних продуктів (м. Шостка) в черговий раз провела успішні випробування дослідних зразків, на цей раз об’ємно-детонуючої бойової частини з ударним ядром. Про це повідомляє сайт ДАХК «Артем».

За даними розробників, Конструкторського бюро спеціальної та авіаційної техніки компанії «Артем», випробувана бойова частина споряджена термобаричною сумішшю з негативним кисневим балансом, яка при згоранні утворює специфічні уражаючі фактори (термічний – температура у зоні підриву радіусом не менше 4-5 м перевищує 1500 ̊С, та різкий перепад тиску – більше ніж 2 бар). При цьому ударна хвиля є основним уражаючим фактором.

Окрім основного термобаричного заряду, бойова частина оснащена ударним ядром, що дозволяє уражати легко броньовані цілі (до 40 мм гомогенної броні), стіни будівель та укриття (в тому числі, цегляні – до 500 мм, та залізобетонні – до 200 мм), тим самим надаючи доступ термобаричним уражаючим факторам до закритих приміщень, укріплених оборонних споруд та легкоброньованої техніки.

Отримані результати відкривають широкі можливості для застосування даної бойової частини перспективних некерованих та керованих (баражуючі боєприпаси, ударні БПЛА) засобах ураження, інформує сайт компанії «Артем».

 

 

 

Фото на сайті www.artem.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору