У Шосткинській громаді зросла кількість пожеж в екосистемах + Відео
Безпека 20:30, 27.05.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
На минулому тижні почастішали випадки пожеж на території нашої громади. Про це під час сьогоднішньої апаратної наради проінформувала начальник управління з питань НС Ольга Ткаченко.
Зафіксовано більше пожеж в екосистемах. Днями сталися займання у садовому масиві, а також біля Галенківського озера.
Крім того, на апаратній нараді Ольга Ткаченко повідомила про те, що проводиться комплекс заходів щодо вдосконалення оборони громади.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: