Оборонці, які б’ють ворога на Сумському напрямку, за підтримки бізнесу отримали позашляховики та тягач + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Начальник Сумської ОВА Олег Григоров повідомляє, що разом із представниками відповідального бізнесу обладміністрація передала чергові транспортні засоби – два позашляховики та тягач – для підрозділів, які виконують бойові завдання на Сумському напрямку.
Вони допоможуть нашим захисникам у виконанні бойових завдань і підвищать мобільність підрозділів.
“Дякую підприємцям за небайдужість і підтримку. Вдячний усім, хто стоїть на захисті наших людей і стійкості Сумщини”, – говорить Олег Григоров.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: