Потяг “Шостка – Київ” насмерть збив 63-річного чоловіка
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
21 серпня, близько 18:00, до поліції надійшло повідомлення про те, що потяг «Шостка — Київ» пасажирському залізничному зупинному пункті Хороше Озеро насмерть збив людину. Про це інформує Поліція Чернігівської області.
На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група Ніжинського районного відділу поліції.
За попередньою інформацією, чоловік 1958 року народження перебував біля колії з велосипедом. Тіло направлене на проведення судово-медичної експертизи.
Поліція відкрила провадження за частино 3 статті 276 Кримінального кодексу України — порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного чи повітряного транспорту, що спричинило смерть людини. Санкція статті передбачає покарання у виді позбавленням волі на строк від 5 до 10 років.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: