Поштове відділення №6 переїхало + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Поштове відділення № 6, яке багато років розташовувалося по вул. Онуприєнка, 13, переїхало у нове приміщення.
Тепер відділення знаходиться за адресою: вул. Онуприєнка, 19. Мова йде про будівлю в центрі 32-микрорайону, в якій знаходиться будівельний магазин та ін.
Як розповів директор Сумської філії АТ «Укрпошта» В’ячеслав Маринич, у минулому році під час ракетного обстрілу відділення № 6 суттєво постраждало, вимагало ремонту, до того ж було не дуже зручним як для клієнтів, так і для працівників.
Поштове відділення працює з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 18.00, у суботу – з 8.00 до 14.00. Вихідний – неділя.
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: