Половина шкіл громади до кінця тижня мають перейти на змішану форму навчання + Відео
Освіта 20:08, 19.09.2022
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
50 % загальноосвітніх навчальних закладів повинні перейти на змішану форму навчання. Таке завдання перед управлінням освіти під час сьогоднішньої апаратної наради поставив міський голова Микола Нога.
Він назвав конкретний термін: на змішану форму навчання половина освітніх закладів повинна перейти до кінця поточного тижня.
В ході апаратній нараді начальник управління освіти Наталія Сергейко розповіла про підготовку до зими.
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: