Пологове відділення Шосткинської лікарні отримало сучасний УЗД-апарат нового покоління

Медицина 10:24, 28.01.2023
 Поділитися

Поділитися в

 Апарат ультразвукової діагностики – з додатковим набором функцій експертного рівня, який дає найвищу якість зображення і демонструє високий рівень візуалізації, включаючи можливості 3D/4D. Таке ультразвукове дослідження є абсолютно безпечним як для вагітної жінки, так і для плода, зазначають у пологовому.
 Майбутні батьки можуть не тільки дізнатися стать свого малюка, а й розгледіти риси його обличчя та з’ясувати, на кого він буде схожий. В режимі 4-D, тобто в реальному часі, можна побачити рухи малюка, його посмішку.
Для лікарів-акушерів такий метод діагностики дозволяє побачити плід в об’ємі.
 Спеціальні датчики та програмне забезпечення – хороші інструменти для додаткової оцінки вроджених вад розвитку. Сучасна технологія високоякісного панорамного зображення дозволяє реконструювати площини, які не доступні при звичайному 2D-режимі УЗД. Зокрема, для діагностики патологій нервової системи, хребта та кінцівок, обличчя плоду.
 Крім того, висока якість візуалізації в режимах 3D/4D відкриває нові можливості, адже лікарі можуть швидко й точно діагностувати відхилення.
Для мене, як для лікаря, цей апарат просто як «космос» – говорить Світлана Віталіївна, завідуюча пологовим відділенням, – його можливості дійсно вражають. Вони акцентовані саме для акушерства. Адже саме у цьому напрямі медицини потрібно обстежувати дуже дрібні структури та деталі – деякі з них розміром навіть менше одного міліметра. Особливо важливо це для жінок, які перебувають у першому триместрі вагітності. Адже багато патологій виявляють саме на ранніх періодах вагітності, коли деякі «деталі» менше навіть одного міліметра. Так можна діагностувати або спростувати відхилення. Уявіть, на апараті можна працювати в 3D і навіть 4D зображеннях. Але і 2 D – дуже якісне зображення дає. В цьому апараті оптимізовані, він функціонально зручний. Це прискорює роботу.
На фото – плід, термін вагітності лише 12 тижнів

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору