Сервис Центр

Полицию просят найти заказчиков нападения на депутатов

Влада, Суспільство 20:50, 22.09.2017
 Поділитися

Поділитися в

Глава фракции «Відродження» Александр Будник требует дать правовую оценку действиям лиц, совершивших нападение на рабочую депутатскую группу облсовета еще в июле этого года. Соответствующий депутатский запрос он направил на имя председателя облгосадминистрации, прокурора Сумской области и начальника ГУНП в Сумской области, информирует The Sumy Post.

Напомним, инцидент произошел в с. Слобода Бурынского района во время проверки целесообразности использования сельскохозяйственных земель. Неизвестные лица заблокировали проезд членов рабочей группы, которую возглавлял председатель бюджетной комиссии, представитель «Відродження» Николай Березин, высказывали угрозы в их сторону и облили красящей жидкостью.

«Пройшло вже більше місяця, але й досі події не надано жодної правової оцінки. На мою думку, за цими, на перший погляд, хуліганськими діями, приховуються більш тяжкі злочини – самостійне захоплення земель, їх нецільове використання та нанесення величезних збитків державі у вигляді несплати податків.

Тому я звертаюся до прокуратури Сумської області, Головного управління Національної поліції у Сумській області з вимогою надати правову оцінку вказаним подіям, за матеріалами робочої групи перевірити правомірність використання земель Буринського району, встановити замовників та організаторів нападу на членів робочої групи та притягнути винних осіб до відповідальності.

Також прошу очільників обласної прокуратури та Головного управління Нацполіції доповісти на наступній сесії обласної ради про хід розслідування цієї справи», – говорится в депутатском запросе Александра Будника.

 

 

 

Фото на сайте www.sumypost.com

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору