Поліція розшукує мешканку Шостки, яка пішла з дому на роботу і не повернулася
Поділитися в
Копіювати посилання
7 липня мешканка нашого міста Наталія Новікова пішла з дому на роботу і до теперішнього часу не повернулася. Про це повідомляє Шосткинське районне управління поліції.
За інформацією правоохоронців, 9 липня Наталія Новікова зателефонувала матері та сказала, що перебуває у Києві, з нею все добре і додому вона повертатися не збирається. Зараз телефон, з якого телефонувала жінка, вимкнений…
Прикмети зниклої: на вигляд 40-45 лет, зріст 155-160 см, середньої тілобудови, волосся довге, русе, пофарбоване в чорний колір. Була одягнена у сукню василькового кольору з коротким рукавом, білі балетки. Мала чорний маленький рюкзак.
Якщо вам відома інформація щодо місця знаходження Наталії Новікової, зверніться до Шосткинського районного управління поліції за тел. (05449) 2-14-47, 050-327-91-48 або 102.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: