Подаруйте креативній людині професійний запис відеокліпу, відеопоздоровлення чи запис пісні!

Послуги, Споживач 13:00, 21.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

Напередодні свят у інтернет-супермаркету «Корона Маркет» є ідеї оригінальних привітань для Ваших близьких чи рідних!

Цього тижня асортимент подарункових сертифікатів знову розширено.

Наприклад, замовити в подарунок можна сертифікат для відеокліпу від провідного відеографа Шостки Івана Шило! Висококваліфікований креативний оператор буде вести зйомку протягом трьох та професійно змонтує відео. Подбайте про такий подарунок заздалегідь, бо на все про все знадобиться 5 робочих днів. Вартість сертифікату – 5000 грн.

Напередодні свят «Корона Маркет» допоможе підготувати і оригінальне відеопривітання для Ваших близьких. За 3500 грн. можна замовити зйомку відеопоздоровлення (до 5 спікерів) теж від Івана Шило!

А якщо серед Ваших близьких є людина, що любить співати, замовте для неї подарунковий сертифікат на запис пісні від Олега Заярного! У послугу входить запис вокалу, тюнинг (корекція по тональності), мастеринг (еквалізація, компресія, накладання вокальних ефектів). Сертифікат на запис пісні з однією людиною коштує 400 грн, до чотирьох виконавців – 500 грн.

Давай за подарунками в «Корона Маркет»!

Робіть замовлення на сайті «Корона Маркет», за телефонами: +38 073 937 37 57, +38 097 937 37 57, +38 095 937 37 57, або з додатків «Корона Маркет» в App Store чи Play Маркет.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Реклама

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору