Поблизу Крупця у аварію потрапив мопедист
Поділитися в
Копіювати посилання
У результаті дорожньо-транспортної пригоди, що сталася учора увечері, 12 жовтня, поблизу с. Крупець, водій мопеда потрапив на лікарняне ліжко. Про це повідомляє обласна поліція.
Як попередньо встановили правоохоронці, 36-річний чоловік, перебуваючи за кермом мопеду, здійснив виїзд на праве узбіччя, у результаті чого впав. Як наслідок – чоловіка було госпіталізовано до лікарні з тілесними ушкодженнями.
За даним фактом у поліції вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ст. 286 «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами» Кримінального кодексу України.
Слідство триває.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: