Дерматолог
Авто Світ

По 10 років тюрми отримали двоє жителів Шосткинського району за смертельне зґвалтування товариша

 Поділитися

Поділитися в

За публічного обвинувачення прокурорів Глухівського відділу Шосткинської окружної прокуратури двох чоловіків визнано винними в зґвалтуванні товариша.

Нагадаємо, подія сталась 29 січня 2024 року в м. Глухів. Тоді між трьома знайомими під час застілля у будинку одного з них виникла сварка. У ході конфлікту двоє чоловіків за допомогою стороннього предмета зґвалтували господаря оселі.

Від отриманих травм 57-річний чоловік наступного дня помер у лікарні.

“У суді обвинувачені провину свою визнали, запевняли, що розкаюються. За вироком суду їх засуджено до 10 років позбавлення волі, – повідомляє обласна прокуратура.

На вирок суду вони чекали за ґратами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору