По 10 років тюрми отримали двоє жителів Шосткинського району за смертельне зґвалтування товариша
Поділитися в
Копіювати посилання
За публічного обвинувачення прокурорів Глухівського відділу Шосткинської окружної прокуратури двох чоловіків визнано винними в зґвалтуванні товариша.
Нагадаємо, подія сталась 29 січня 2024 року в м. Глухів. Тоді між трьома знайомими під час застілля у будинку одного з них виникла сварка. У ході конфлікту двоє чоловіків за допомогою стороннього предмета зґвалтували господаря оселі.
Від отриманих травм 57-річний чоловік наступного дня помер у лікарні.
“У суді обвинувачені провину свою визнали, запевняли, що розкаюються. За вироком суду їх засуджено до 10 років позбавлення волі, – повідомляє обласна прокуратура.
На вирок суду вони чекали за ґратами.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: