Сервис Центр

Плитка для зовнішніх сходів і ганку — клінкер або керамограніт

 Поділитися

Поділитися в

Чим клінкер відрізняється від керамограніту?

Найпопулярнішими на сьогоднішній день облицювальними матеріалами для сходів та ганку є керамограніт та клінкерна плитка. Обидва матеріали відрізняються практичністю та довговічністю. Повний каталог пликти для сходів можна побачити на сайті комнанії «Мірад» за посиланням https://mirad.com.ua/ru/catalog/shodi.

Основною відмінністю між цими двома видами кареміки є сировина, що використовується при їх виготовленні. Клінкерну плитку чи просто клінкер виготовляються з тугоплавкої глини без додавання домішок та вапна. Завдяки такому виробництві при експлуатації клінкеру відсутня ймовірність будь-якої зміни кольору чи поява плям.

Екструдований клінкер виготовляється методом вертикальної екструзії: видавлювання глини з пресу та розрізання та окремі плити.

Для облаштування тротуарів та доріг використовують технічний клінкер.

При виготовленні керамограніту використовують різні сорти глини з додаванням пігментів кольору, кварцового піску, польового шпату. Сировину піддають сухому пресуванню та обпалюванню у печі з температурою близько 1300 градусів Цельсія.

Обидва вироби морозостійкі, міцні та стійкі до дуже високих навантажень. Перевагою клінкера можна вважати його шорстку, абсолютно не слизьку поверхню. Тому він ідеальний саме для сходів. Керамограніт може бути більш слизький, особливо при використанні назовні, при потраплянні вологи та снігу.

Особливості використання облицювального матеріалу

Особливістю використання клінкеру є відсутність калібру та інформації про тон. Тоді як керамограніт може відрізнятись, тому обравши його варто зважати на партії та розбіжності плитки.

Проте завдяки унікальній технології виготовлення керамограніт має виняткову міцність та зносостійкість. Він не піддається впливу хімічних речовин чи природних перепадів температур, його дуже часто використовують для облицювання сходів.

Вибір між клінкером та керамогранітом

Керамограніт коштує значно дорожче за клінкер. Тому з боку економії, клінкер — вигідний вибір для облицювання сходів та ганку.

З боку безпеки на сходах, варто зупинити свій вибір саме на клінері: його шорстка поверхня не слизька, тому сміливо можна використовувати його для сходів назовні та ганку.

Ще одна відмінність клінкера — наявність закругленного края у сходів, що називається капіносом. Клінкерна сходинкова плитка із капіносом — це унікальний вид керамічного покриття, міцний та безпечний. Заокруглений “носик” додатково захищає край сходів від сколів та пошкоджень. Також він пом’якшить удар при можливому падінні на сходах.

Беззаперечною перевагою керамограніту є дуже широкий вибір дизайнів та кольорів. Саме з ним ви можете втілити будь-які дизайнерські задумки. Клінкер має досить обмежену палітру природних відтінків глини.

Особливістю керамограніту є його ректифіковані краї, що дають змогу здійснити безшовну укладку. Це додає зовнішньої привабливості покриттю, та є практично з точки зору догляду: бруд не накопичується в швах.

Ретельно зважте всі особливості цих двох матеріалів при виборі плитки.

  1. Клінкер — це відмінне рішення для екстер’єру. Він буде практичним та безпечним покриттям ваших зовнішніх сходів у будь-яку погоду.
  2. Керамограніт — дорожчий, проте благородніший матеріал, який чудово підійде для сходів всередині будинку.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Реклама

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору