Платники податків Сумщини з початку року сплатили 156,8 млн грн на підтримку обороноздатності України

Податки 15:17, 17.05.2022
 Поділитися

Поділитися в

 З початку 2022 року суб’єкти господарювання Сумської області, перерахували до бюджету 156,8 млн грн військового збору, повідомляє ДПС у Сумській області. Зазначена сума перевищує показник відповідного періоду минулого року на 11,8 млн грн, що складає 8,1 відсотка.
 У Головному управлінні ДПС у Сумській області констатують, що за цифрами спостерігається активна позиція сумських роботодавців, які з розумінням виконують свій громадянський і економічний обов’язок як перед державою, так і перед тими, хто сьогодні захищає незалежність та єдність нашої країни.
 Податківці нагадують, що згідно з нормами Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI зі змінами та доповненнями, ставка військового збору становить 1,5 відсотка від об’єкта оподаткування.
 Додатково повідомляється, що військовий збір було запроваджено у серпні 2014 року. Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і іноземні доходи, нерезиденти з доходами, отриманими в Україні, та податкові агенти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору