Планували запустити потяг “Шостка – Середина-Буда”, але через постійні обстріли, він поки не вийде на маршрут, – Живицький

 Поділитися

Поділитися в

 Через військові дії росії значно ускладнилися пасажирські перевезення у громадах Сумщини. Особливо багато нарікань надходить саме від жителів північних районів області. Про це повідомляє голова Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький.
За словами очільника ОВА, дійсно, з вимог безпеки у прикордонних населених пунктах, які наразі знаходяться в зоні обстрілів і де неможливо гарантувати безпеку перевезень, регулярне транспортне сполучення наразі призупинено. Курсує лише приватний транспорт.
Там, де безпекова ситуація дозволяє і військові не мають заперечень, ми намагаємося відновлювати курсування пасажирського транспорту. Де можливо, максимально запускаємо роботу поїздів, в тому числі приміських.
Планувалося незабаром запустити приміський потяг «Шостка – Середина Буда». Всі організаційні питання з «Укрзалізницею» вже були вирішені і погоджені з військовими. Проте, через погіршення ситуації із постійними обстрілами прикордонних територій з боку ворожої армії, наразі цей поїзд поки не виходитиме на маршрут, – розповідає Живицький.
 Він зазначив, що ситуація із перевезеннями на Сумщині обов’язково зміниться на краще, коли буде відновлено частину зруйнованих росіянами мостів. Транспортна логістика, однозначно, покращиться і будуть запущені маршрути, які традиційно працювали до війни.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору