Південна Корея передала Сумщині 60 автобусів для прикордонних громад
Поділитися в
Копіювати посилання
Сумська область отримала 60 нових автобусів “ATAMAN”, наданих у рамках гуманітарної допомоги від Республіки Корея.
Автобуси, як повідомляється, вже використовуються для евакуації жителів прикордонних територій, перевезення школярів та інших потреб громади.
Допомога була надана через проєкт, який реалізує ЮНОПС за підтримки Корейського агентства міжнародного співробітництва (KOICA). Цей внесок має на меті забезпечити безпеку та підтримку тисяч жителів прикордонних територій Сумської області, повідомили в Сумській ОВА.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: