Після нічної дроної атаки на Сумщині понад 37 тисяч споживачів залишилися без світла
Енергетика 14:05, 12.09.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
За минулу добу понад 58 тисяч абонентів у п’яти областях знеструмлені після ворожих обстрілів.
Про це повідомили в Міненерго.
У Сумській області після нічної дронової атаки без світла 7 населених пунктів – 37,6 тисячі абонентів.
Загалом унаслідок бойовий дій без електропостачання в області залишаються 43,8 тисячі абонентів у 99 населених пунктах.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: