Після нічного обстрілу у Шостці розгорнули штаб допомоги постраждалим
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Як повідомив міський голова Микола Нога, з 8:30 фахівці працюватимуть над усуненням наслідків обстрілу та надаватимуть допомогу мешканцям, чиє житло зазнало пошкоджень.
Штаб працює за адресою: вул. Привокзальна, заклад дошкільної освіти (дитячий садок) №9.
Жителі, чиє майно постраждало внаслідок ворожої атаки, можуть звернутися до штабу для отримання консультацій та оформлення необхідної допомоги.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: