Підрозділ тероборони на Сумщині відбив атаку РФ
Поділитися в
Копіювати посилання
У Сумській області підрозділ територіальної оборони завдав ураження бойовим підрозділам ворога зі стрілецької зброї, пишуть Факти/Україна.
Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр у Facebook.
– Противник відступив! Противник боїться! Звертаємось до громадян України, котрі готові знищувати ворога, – одна бутилка запалювальної суміші з балкону або стрільба зі стрілецької зброї по авто з особовим складом ворога – це непоправні втрати противника. Гуртуймося! Кожний мінус ворога – наш плюс, – написала вона.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: