Сервис Центр

Підприємців Шосткинської громади запрошують до участі в конкурсі для отримання з місцевого бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами

 Поділитися

Поділитися в

 Підприємці Шосткинської громади мають можливість отримати за рахунок коштів місцевого бюджету часткову компенсацію сплачених відсотків за кредитами, отриманих в державних банках. Як повідомляє Шосткинська міська рада, розпочато конкурсний відбір проєктів малого підприємництва для отримання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банках.
 Конкурсний відбір оголошено в рамках заходів Програми розвитку малого та середнього підприємництва Шосткинської громади на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням І сесії VIІІ скликання Шосткинської міської ради 18 грудня минулого року.
  Відбір та оцінку проєктів для отримання за рахунок коштів бюджету Шосткинської громади часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банках, здійснює місцева конкурсна комісія з оцінки та проведення конкурсного відбору.
 Для участі у конкурсі підприємцям необхідно з 1 по 31 березня поточного року подати в «Сумський обласний фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради заяву та документи, передбачені Правилами надання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами державних банків, затверджених рішенням ІІ сесії VIІІ скликання Шосткинської міської ради 5 лютого поточного року.
 Заяву та документи приймають за адресою: 40030, м. Суми, вул. Кооперативна, 3, тел.(0542) 65 91 17, e-mail: fondsumy@gmail.com.
16 квітня о 14:00 в Шосткинській міській раді по вул. Садовий бульвар, 14 (малий зал, 3-й поверх) відбудеться  засідання місцевої конкурсної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору проєктів малого підприємництва для отримання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами.
За більш детальною інформацією можна звертатися за електронною адресою: E-mail shostka_ekonom@ukr.net.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору