Підприємці збирають кошти для відновлення автомобільного мосту, що сполучає Новгород-Сіверську громаду з Шосткинською

 Поділитися

Поділитися в

 Нагадаємо, з початком повномасштабної війни в Україні автомобільний міст через річку Десну, що сполучає Сумську та Чернігівську області, Шосткинську та Новгород-Сіверську громади, було підірвано, аби зупинити наступ військ агресора, перешкодити їх просуванню у бік Шостки.

Війська росії з Чернігівщини та Сумщини давно вибили, час налагоджувати зруйноване, бо відсутність моста негативно впливає на логістику обох областей.

– Автомобільний міст, що з’єднує Новгород-Сіверську та Шосткинську громади, тісно пов’язаний з усіма сферами життєдіяльності людей та дуже важливий для логістики. Об’їзна дорога збільшує відстань до м. Шостка в декілька разів. У разі настання несприятливих погодних умов, проїзд буде неможливий через її незадовільний стан.

Державою заплановано капітальний ремонт автомобільного мосту на 2023 рік. Але, в зв’язку з постійною потребою належного забезпечення життєдіяльності громади, міська рада розглядає можливість надання субвенції державній спецслужбі транспорту, яка буде займатися будівництвом тимчасового мосту вже у цьому році, – інформує Новгород-Сіверська міська територіальна громада 

 Підприємці Новгород-Сіверської громади вирішили ініціювати збір коштів на рахунок громадської організації «Княжий град» для подальшого придбання будівельних матеріалів.
Усі бажаючі можуть долучитися до благодійної справи:
Найменування отримувача: «КНЯЖИЙ ГРАД», НС РГО
Код отримувача: 38192477
Рахунок у форматі IBAN: UA473052990000026009046305688
Найменування Банку: АТ КБ “ПРИВАТБАНК”
Призначення платежу: благодійний внесок (на відбудову автомобільного мосту)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору