Сервис Центр

Педагогічний колектив, вихованці Ямпільської дитячої музичної школи отримали в подарунок потужний ноутбук + Фото

Суспільство 15:38, 12.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні педагоги, вихованці Ямпільської дитячої музичної школи отримали обіцяний народним депутатом України, лідером політичної партії «НАШ КРАЙ» Андрієм Деркачем подарунок – потужний ноутбук, без якого сучасний процес музичного виховання просто неможливий.

Подарунок від імені Андрія Деркача вручили депутати Сумської обласної ради, члени фракції політичної партії  «НАШ КРАЙ» Валентин Добров та Олексій Котляров.

Валентин Добров, помічник народного депутата Андрія Деркача, наголосив, що питання підтримки культурних, освітніх закладів, закладів охорони здоров’я північного регіону Сумщини знаходяться під постійним контролем народних обранців, і, не дивлячись на всі складнощі, поступово та наполегливо вирішуються.

Надія Беспала, директорка Ямпільської дитячої музичної школи, висловила слова глибокої вдячності на адресу народного депутата України Андрія Деркача за постійну турботу і увагу до, здавалось би, непомітного на тлі України, області закладу.

Справа в тім, що це не перший подарунок для навчального процесу. У школі в музичному класі вже кілька років діти вчаться грати, шліфують свою майстерність на подарованому депутатом дороговартісному піаніно.

Тепла зустріч у затішному музичному класі завершилась імпровізованим концертом вихованців дитячої музичної школи.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору