Патріотичні роботи вихованців шосткинської студії “Витинанки” експонуються на виставці у Лондоні + Відео

 Поділитися

Поділитися в

З 11 по 15 квітня у Лондоні проходить мистецька виставка “Великобританія для України: підтримка через мистецтво” за участі  експозиції виставки-презентації “Моя нескорена Україна”.

Це новий спільний Міжнародний мистецький проєкт у Великобрианії від громадського об’єднання «UK for Ukraine» та світової молодіжної мистецької конкурсної платформи “Гармонія”, створеної Міжнародною освітньо-культурною Асоціацією у партнерстві з Британським благодійним фондом Sincere Education and Cultural Development та представництвом Асоціації у Великобританії – UK Вranch International Educational Cultural Company.

Мета мистецького проєкту – презентація України і українського мистецтва та збір коштів для підтримки ЗСУ і українських митців у цей складний час військового вторгнення росії і її звірської агресії на території суверенної України.

Серед учасників виставки багато відомих митців та творчих колективів з різних регіонів України та Великобританії. В експозиції представлено більше 200 робіт, які презентують українське мистецтво.

На виставці представлені і роботи Зразкового дитячого творчого об’єднання “Витинанки” Шосткинського центру естетичного виховання (керівник – народний майстер України, методист Сергій Романцов).

– Чудові українські витинанки юних митців із Шостки уже бачить світ! Жорстока війна… хотіла зламати мирні наміри дітей і дорослих української Шостки щодо участі у мистецькому проєкті у Лондоні. Але не змогла!
Бо ніхто і ніщо не зможе зламати дух нації, силу і волю українського народу.  Щиро вдячна Igor Stanislavovich Ratushny і всім, хто сприяв участі робіт юних митців із Шостки у мистецькому фронті за Україну!!! Ваші чудові українські витинанки на виставці у Лондоні…. Так їх бачить світ! – каже Любов Горват, керівник МГО «Міжнародна освітньо-культурна асоціація» (організаор в Україні).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору