Отрезанные от мира: на хуторе в Кролевецком районе люди сидят без хлеба + Фото

 Поділитися

Поділитися в

Жители хутора Прогресс, который находится в Кролевецком районе возле села Быстрик, уже давно не видят прогресса с расчисткой единой дороги, соединяющей населенный пункт с «миром». Как говорят местные жители, которых там проживает не много – всего 4 жилых двора, они еще с января не видели ни техники, которая им расчистила дорогу. Об этом сообщает 05453.com.ua “Новини Кролевця”.

«Коли почалися сильні снігопади і дорога взагалі не стала проглядатися під сніговими заметами, ми стали звертатися і до Бистрицького сільського голови, і до районної влади, проте все марно. До села не можна навіть хліба завести, а не дай Бог потрібно буде швидку викликати чи ще якась надзвичайна подія трапиться. Ми відрізані від світу», – рассказал местный житель Игорь Андриянов.

Как прокомментировал сельский голова Быстрика Дмитрий Демиденко, дорога, которая требует расчистки, не в его подчинении, а относится к облавтодору, поэтому ее должны чистить работники этой службы.

«Ми відправляли на прочищення даного шляху трактор МТЗ, проте він не справився з заметами і не зміг пробити дорогу, адже там вона ґрунтова і дуже важка для чистки. При можливості, туди буде направлено важку снігоочисну техніку. Загалом, на нашому утриманні знаходиться 298,6 км доріг по Кролевецькому району. На сьогодні розчищено близько 90 %. У неділю прочищали проїзд до Пасіки, Луча, Хрещатика, Білогривого.  Позавчора, цілий день пробивали дорогу до Ярославця та Червоної гірки. Вчора розпаковували дорогу до Гречкиного та Дідовщини. Техніка і люди працюють практично цілодобово. Так як своєї техніки не вистачає, залучаємо до розчистки доріг і спецтехніку з Конотопа та підприємств. Наразі працює 10 одиниць техніки», – отметил прораб филиала Конотопский райавтодор Дмитрий Дорофеев.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору