Дерматолог
Авто Світ

Освітні заклади Шосткинської громади проведуть низку благодійних заходів на підтримку ЗСУ + Відео

 Поділитися

Поділитися в

Освітяни продовжують працювати над допомогою нашим військовим.

«Крім традиційних заходів, до яких з початку повномасштабного вторгнення долучились всі учасники освітнього процесу, керівники закладів освіти Шосткинської громади спланували проведення благодійних заходів, донати від яких будуть адресно спрямовані на допомогу військовим», – розповіла під час сьогоднішньої апаратної наради начальник управління освіти Наталія Сергейко.

Також продовжується виготовлення необхідних приладів для наших захисників, які будуть передані на передову.

На апаратній нараді Наталія Сергейко проінформувала і про те, що силами працівників освітніх закладів, ремонтної бригади управління освіти проведена велика робота щодо ліквідації наслідків негоди. «Все, що могли своїми силами, ми прибрали. Залишаються проблемні питання – пошкоджено 150 кв. м даху у закладі дошкільної освіти № 8, його треба ремонтувати і на цьому тижні ми це зробимо. І пошкоджена велика частка паркану КДЮСШ «Барса», – повідомила вона.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору