Осінні шкільні канікули триватимуть до 3 листопада + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Вчора, 27 жовтня, для учнів закладів загальної середньої освіти нашої громади розпочались осінні канікули.
Як повідомила начальниця відділу освіти Наталія Сергейко, вони триватимуть до 3 листопада.
Вона проінформувала про те, що підключено 14 котелень на біопаливі. У закладах освіти функціонують 58 Пунктів незламності, які забезпечені генераторами, подовжувачами та ін.
Наталія Сергейко зазначила, що складено графік об’єднання закладів (за необхідності учні шкіл, де немає автономного опалення працюватимуть там, де воно є).
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: