Олексій Романько звернувся до голови облради з вимогою не допустити закриття госпіталю ветеранів та медколеджу у Шостці

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 18 червня, відбулася сесія Сумської обласної ради. На ній депутат від партії «Слуга народу» Олексій Романько озвучив запит до голови облради Віктора Федорченка. У ньому народний обранець просить вжити заходи щодо недопущення припинення функціонування Шосткинського структурного підрозділу Сумського обласного госпіталя ветеранів війни та Шосткинського медичного фахового медичного коледжу, а також забезпечити їх належне бюджетне фінансування.

«Наразі дуже гострою для нашого регіону проблемою є питання медичного обслуговування та реабілітації ветеранів війни та учасників АТО…. Вказаний заклад (ред. госпіталь для ветеранів війни у Шостці) на території міста Шостка забезпечує обслуговування більш ніж 500 осіб вказаної категорії, а всього на території громади мешкає близько 13 тисяч громадян (ветерани війни, учасники АТО, особи з інвалідністю, ліквідатори аварії ЧАЕС та інші), які потребують обслуговування та можуть проходити медичне лікування у вказаному закладі. Як вбачається із вказаних даних, є нагальна необхідність існування такого закладу на території нашої громади», – ідеться у запиті.

Не менш актуальною є проблема існування Шосткинського медколеджу, який є базовим навчальним медичним закладом для молоді Шосткинщини, вказує обласний депутат. На даний час його об’єднання з Конотопським медичним коледжем відтермінували на рік. Однак, на думку Олексія Романька, це питання треба врегулювати вже зараз.

Депутати обласної ради одноголосно підтримали свого колегу. Тепер очільник області має розглянути запит та прийняти відповідні рішення, щодо порушених проблем.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору