Олександр Шаповал: «У земельному питанні є політичні сили, які намагаються маніпулювати громадською думкою»

Актуально 15:14, 3.01.2023
 Поділитися

Поділитися в

На минулому сесійному засіданні міської ради депутати не продовжили оренду 27 га землі ТОВ «Агрофірма «Лан».

Відповідь не забарилася – вчора, 2 січня, була розповсюджена інформація стосовно того, що 30 працівників агрофірми можуть залишитися без роботи. Нагадаємо, ТОВ «Агрофірма «Лан» працює на території Шосткинської громади, в Локотках. За коментарем ми звернулися до депутата від Локотського мікрорайону Олександра Шаповала.

«Про «Лан» – це чиста маніпуляція. У земельному питанні є політичні сили, які намагаються маніпулювати громадською думкою. Для цього блогер, що працює на місцевого олігарха, представника проросійського ОПЗЖ, пише простенький текст, який повинен знайти відгук у громадськості. Але я як депутат міської ради оперую лише фактами. Отже, ТОВ «Агрофірма «Лан» орендує приблизно 3 000 га землі Шосткинської громади, причому відсоткова орендна плата у них не найвища, а за цю ділянку, як повідомили на сесії, взагалі платили мінімально – 4 % (інші давно вже платять 12%). Не продовжена оренда лише 27 га. Тобто у «Лана» залишається приблизно 2973 га. І що 30 працівників звільнять?! Наскільки мені відомо, на даному сільгосппідприємстві восени офіційно працювала 21 особа. Так навіщо блогер вдається до маніпуляцій? За гроші?! Чиї інтереси він відстоює?! В найближчий час побачимо», – зазначив Олександр Шаповал.

Він заявив, що ініціює виїзне засідання постійної депутатської комісії з питань будівництва, комунального господарства, транспорту, зв’язку, архітектури та земельних ресурсів. Депутат виступає за те, щоб на засіданні були присутні працівники сільгосппідприємства, яких турбує дане питання. Крім того, за словами Олександра Шаповала, мешканці Локотського мікрорайону стурбовані і екологічним питанням, що пов’язане з діяльністю ТОВ «Агрофірма «Лан».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору