Сервис Центр

Олег Романовский: «Ми «виб’ємо» заборгованість по заводу «Зірка» – людям повернуть їхні гроші!» + Видео

 Поділитися

Поділитися в

Вчера, 13 ноября, первый заместитель главы Сумской областной организации СДП, депутат Шосткинского городского совета Олег Романовский на заседании Комитета Верховной Рады Украины по вопросам социальной политики, занятости и пенсионного обеспечения поднял острую проблему задолженности по заработной плате работникам казенного завода «Звезда».

Он выступил по поручению профсоюзной организации и инициативной группы трудового коллектива предприятия.

На сегодняшний день задолженность по заработной плате на ШКЗ «Звезда» составляет огромную сумму – почти 19 млн. грн. (это примерно 30 тыс.- 35 тыс. грн. на каждого работника).

«Майже 600 шосткинських сімей – працівники цього заводу, залишились без засобів існування. Хоча заробітна платня – це святе!

Я розумію, що люди втрачають надію, але в той же час вони не готові здаватись, і готові до рішучих дій і ми їх повністю підтримуємо в цьому. Якщо до цього дійде, наша команда СДП буде разом з людьми до кінця…

А найближчим часом робоча група комітету приїде на Сумщину вирішувати це питання і я впевнений вирішить! Бо якщо людям не віддадуть заборгованість, то я впевнений – “полетять чиїсь голови”.

Мене дивує позиція директора заводу Андрія Осипенка, який не проявляє ініціативи по вирішенню проблем заводу, хоча міністерство соцполітики розробило інструкцію, де прописана пряма відповідальність керівника за стан речей на заводі.

Дякую за підтримку народним депутатам Сергію Капліну і Олександру Сугоняко.

Впевнений, нам вдасться відновити соціальну справедливість і домогтися виплати заборгованості по зарплаті людям і відновити роботу заводу без вдавання до рішучих дій», – написал Олег Романовский на своей странице в Фейсбуке.

Он отметил, что рабочие заседания с участием представителей министерств, ведомств (как минимум первые замы и замы) – это личная инициатива председателя Комитета по вопросам социальной политики, занятости и пенсионного обеспечения, лидера СДП Сергея Каплина. Теперь такие заседания будут проходить каждые две недели.

МИ ВИБ'ЄМО ЗАБОГОВАНІСТЬ ПО ЗАВОДУ "ЗІРКА" – ЛЮДЯМ ПОВЕРНУТЬ ЇХНІ ГРОШІ!Сьогодні за дорученням профспілкової організації та ініціативної групи трудового колективу ШКЗ "ЗІРКА", на найвищому рівні, в Комітеті соцполітики зайнятості та пенсійного забезпечення, де головою є наш лідер СДП Сергій Каплін, відстоював інтереси робітників заводу по погашенню заборгованості, яка складає майже 19 млн. грн.. Це десь приблизно 30 – 35 тисяч гривень на кожного. Майже 600 шосткинських сімей – працівники цього заводу, залишились без засобів існування. Хоча заробітня платня – це святе!Я розумію, що люди втрачають надію, але в той же час вони не готові здаватись, і готові до рішучіх дій і ми їх повністю підтримуємо в цьому. Якщо до цього дійде наша команда СДП буде разом з людьми до кінця…А найближчим часом робоча група комітету приїде на Сумщину вирішувати це питання і я впевнений вирішить! Бо якщо людям не віддадуть заборгованість, то я впевнений – "политять чиїсь голови".Мене дивує позиція директора заводу, Андрія Осипенко, який не проявляє ініціативи по вирішенню проблем заводу, хоча міністерство соцполітики розробило інструкцію, де прописана пряма відповідальність всіх керівників за стан речей на підприємствах.Дякую за підтримку народним депутатам Сергій Каплін і Олександр Сугоняко. Впевнений, нам вдасться відновити соціальну справедливість і домогтися виплати заборгованості по зарплаті людям і відновити роботу заводу без вдавання до рішучіх дій.Хочу зазначити, що такі робочі засідання з представниками міністерств, відомств (як мінімум перші зами і зами),на базі комітету – це особиста ініціатива голови комітету, нашого лідера СДП Сергія КАПЛІНА. Тепер кожні два тижні будуть проходити такі засідання і розглядатись найболючиші питання. Питання заборгованості по заробітнім платам – це пріорітет, бо це дуже велика біда для сімей, які залишились без зарплати і засобів існування. Взагалі по всій країні, на сьогодні, заборгованість складє близько 3 млрд. грн.. Це страшна цифра. Але завдяки таким регулярним засіданням будуть робитись постійні висновки, як рухаються справи , яка тенденція, на тому чи іншому підприємстві. Буде складений єдиний реєстр найбільших неплатників зарплати, і вказані поіменні їх керівники. Далі цей список ляжє на стіл президенту. Далі буде…

Опубліковано Oleg Romanovsky Вівторок, 13 листопад 2018 р.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Квадрат
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору