Окупанти будують понтонний міст через Десну між Сумською і Чернігівською областями до Шосткинщини
Події 20:33, 24.02.2022
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Окупанти почали будувати понтонний міст через Десну в районі Пирогівки, між Сумською і Чернігівською областями. Вдень ЗСУ підірвали міст в цьому районі. Про це повідомили в Сумській облдержадміністрації з посиланням на Шосткинську РДА.
Це переправа через Десні на трасі Шостки до Новгород-Сіверського.
В Шосткинській РДА також повідомили, що наразі в районі тиша. Інформація щодо входу військ з боку Зноб-Новгородської громади не підтверджуються, там рух техніки не спостерігається.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: