Охтирку знову бомбардували. Загинуло щонайменше троє цивільних
Війна 09:52, 14.03.2022
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
В Охтирці, що на Сумщині, російські літаки здійснили авіаудари вночі 14 березня. Внаслідок цього загинули щонайменше троє цивільних людей, зруйновані приватні будинки. Про це повідомив міський голова Охтирки Павло Кузьменко у відео на Facebook.
Він сказав, що пожежа в будинках ще триває, тому жертв може бути більше.
“Мені багато хто дорікає, що я знімаю відео. Я показую усьому світу, що з нами робить ворог. Як він нас знищує, бо може воювати лише з цивільним населенням”, – сказав він.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: