Оформляла допомогу і втратила 24 тис.грн: ще одна жителька Шостки стала жертвою інтернет-шахраїв
Поділитися в
Копіювати посилання
ЯкаНатрапивши в мережі «Фейсбук» на оголошення про можливість отримати матеріальну допомогу, 53-річний мешканець міста Конотоп та 63-річна жителька Шостки, перейшли за посиланнями, зазначеними в оголошеннях, та ввели в запропонованих формах всю необхідну інформацію про себе. А вже скоро виявили, що з їх банківських карток зникли гроші в сумі 66 300 і 24 000 гривень відповідно.
Про це інформує відділ комунікації поліції Сумської області.
У поліції відкрили кримінальні провадження за ст. 190 «Шахрайство» ККУ. Правоохоронці закликають громадян бути виваженими, уважними і обережними при спілкуванні з невідомими по телефону та в соціальних мережах.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: