Офіс розвитку громади. У селі Макове обговорили перспективи розвитку старостинського округу + Відео

Влада, Громада 12:11, 4.06.2021
 Поділитися

Поділитися в

У селі Макове  на Шосткинщині відбулося перше виїзне засідання Офісу розвитку громади. Як зазначив координатор Офісу розвитку громади Андрій Сурай, мета таких виїзних засідань – розвиток усієї громади:

– Потрібно почути село, розмовляти не лише про місто. Маємо зрозуміти, які є потреби. Точки росту не виникають без людей. Треба познайомитися з актиними, які хочуть розвиватися в селі.

Михайло Бондар нагадав про наявність логістичних і не тільки можливостей у Маковому:

– Є траса, яку треба використовувати. Гарна дорога, магазин, якщо його правильно навіть розмалювати. Треба, щоб тут була можливість розрахуватися карткою. А якщо ще додати місце відпочинку, адже тут є озера, безумовно, є над чим працювати.

Сергій Рубаник каже, що у Маково є гарна територія для розвитку іпотерапії (лікування кіньми):

– Коли кінь іде – це і психологічний, і фізіологічний фактор, температура коня, погойдування, релакс від оточуючого середовища. Багато чинників сплітаються в один і дають позитивний ефект.

Антон Лавринець впевнений, що у Маковому можна розробити мальовничий маршрут з каякінгу (сплав по річці):

– Школа у нас відсутня, залишилися приміщення. Там можна поводити тренінги з ветеринарної медицини, бджільництва, з художніми закладами. Зробимо кемпінг, хай вони тут живуть. Малюють. Ми будемо реалізувати їм наше молоко, товари і т.д. Щоб розвиватися, нам потрібні люди.

Олександр Ревенко, староста Маківського старостинського округу провів присутніх на місцевий ставок:

– Є перспектива зайнятися зеленим туризмом та організувати місце відпочинку, можливо, човнову станцію з катамаранами. Для цього необхідно, мабуть, бажання місцевої влади, ініціатива мешканців села, підприємців. Можливо – запросити інвесторів. Поряд природа, ліс. Коли була школа, у нас тут організована була «Екологічна стежина».

Координатор офісу розвитку громади Андрій Сурай  нагадав про міські, обласні, всеукраїнські та навіть міжнародні програми для підтримки ініціатив. Тож запросив усіх активістів до співпраці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору