Обирай “ЕНЕРА СУМИ” – отримуй електроенергію і газ в одного постачальника

Споживач 17:44, 28.10.2020
 Поділитися

Поділитися в

Foto

З 1 серпня цього року всі побутові споживачі отримали можливість вільно обирати, в кого і за якою ціною купувати газ. Змінити постачальника блакитного палива дуже просто, участь клієнта у процедурі мінімальна.

ЯК ЗМІНИТИ ПОСТАЧАЛЬНИКА?

Запуск ринку відбувся лише у сегменті постачання газу. Послуги з розподілу – монопольні й закріплені за операторами ГРМ (облгазами). Ліцензію на постачання природного газу видано ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” наприкінці січня цього року. Тож нині клієнти компанії можуть отримувати пакетну послугу “Електроенергія + газ”.

Важливо знати, що зміна постачальника БЕЗКОШТОВНА. Поки триває ця процедура споживач не залишиться без газу. Чинний постачальник надає послуги, доки цю функцію не почне виконувати нова компанія. Постачання має розпочатися не пізніше 21-го дня з моменту реєстрації заяви-приєднання.

ЯКІ ДОКУМЕНТИ ПОТРІБНІ?

Заява-приєднання – це офіційна письмова заява споживача про намір укласти договір, складена за типовою формою. Разом із нею споживач подає документи, що необхідні для проведення зміни постачальника.

КУДИ ЗВЕРТАТИСЯ ЗА КОНСУЛЬТАЦІЄЮ?

Залишилися питання – звертайтеся за додатковою консультацією у центри обслуговування ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” у вашому районі або до фахівців інформаційно-консультаційного центру, відділу по роботі зі споживачами електроенергії чи відділу по роботі на конкурентному ринку. Контакти і режим роботи ЦОК є тут –https://sm.enera.ua/subdivisions.

“ЕНЕРА СУМИ” – надійний постачальник енергоресурсів!

Ми подбаємо про комфорт у ваших оселях!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору