Обрано голову Шосткинської районної організації ВО “Батьківщина” + Відео

 Поділитися

Поділитися в

У зв’язку з розширенням меж Шосткинського району була створена нова районна організація ВО “Батьківщина”. Днями у Шостці відбулися її установчі збори, на яких обрали голову та членів бюро організації.

За пропозицією першого заступника Сумської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Олександра Джарішнелова головою партійної організації у Шосткинському районі став Віктор Долиняк. Він досвідчений управлінець та заслужив довіру народу. Адже Віктор Долиняк з 1993 року працював на різних посадах у Шосткинській районній раді. Був депутатом 4-х скликань. Зокрема у 2014-2015 рр. був головою райадміністрації. Нині є старостою Чапліївського старостинського округу.

Кандидатуру Віктора Долиняка підтримали одноголосно, адже за словами виступаючих, краще за нього район ніхто не знає.

«Своїми головними завданнями я вважаю, побудову партійних структур у новостворених територіальних громадах і налагодження співпраці з ними та депутатами. Стратегічне завдання – ми з вами повинні забезпечити прихід до влади партії «Батьківщина» та Юлії Тимошенко з метою реалізації нового курсу партійної програми і з метою проведення реальних реформ, спрямованих на покращення життя наших жителів», – промовив до колег новообраний голова Шосткинської районної організації ВО “Батьківщина” Віктор Долиняк.

Крім цього, на зборах визначили і адресу офісу Шосткинської партійної організації – м. Шостка, вул. Депутатська, 1.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Реклама

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору