Нинішній осінньо-зимовий сезон буде складним, але наша задача пройти його з мінімальними ризиками і убезпечити мешканців Сумщини від енергетичного колапсу, – Живицький

 Поділитися

Поділитися в

Відбулася селекторна нарада під головуванням прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та за участі Суської обласної військової адміністрації. Обговорили проблемні моменти підготовки до нового опалювального сезону та збиральної кампанії.
Нинішній осінньо-зимовий сезон буде складним не тільки для України, а й для всієї Європи.
Але наша задача пройти його з мінімальними ризиками і максимально убезпечити мешканців Сумщини від енергетичного колапсу, – зазначив голова Сумської ОВА Дмитро Живицький.
Нині обласна адміністрація працює над альтернативними видами обігріву осель на випадок аварійних ситуацій.
Крім того, очільник Сумської ОВА  озвучив очільнику Уряду дві нагальні проблеми наших аграріїв щодо збору врожаю.
 Перша – це нестача вагонів для вивезення збіжжя.
– Якщо ми їх не отримаємо, то на вересень матимемо дисбаланс у межах 2 млн т продукції, зберігання якої не зможемо забезпечити, – говорить Живицький.
 Друга проблема – підвищені ставки по виплатам кредитів. Аграрії фізично не в змозі їх оплачувати. Проблема обігових коштів наразі стоїть дуже гостро, а здорожчання кредитів посилює її в рази.
 – Працюємо над тим, щоби і збиральна, і посівна кампанії були успішними, наскільки це можливо в сучасних умовах, – повідомив керівник ОВА.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору