«Новорічний Миколай»

 Поділитися

Поділитися в

Вже незабаром – найочікуваніші зимові свята. Це час для радості, чарівної казки, а також милосердя та добрих справ.

Далеко не всі діти зможуть прийти на новорічні ранки у школах та дитсадках і отримати подарунки. Деякі з них проводять свята у лікарнях – адже у хвороби не буває свят. І доки ми будемо збиратися в теплих і радісних домівках за святковим столом, до лікарень будуть все так же привозити жертв нещасних випадків, там залишатимуться онкохворі та пацієнти з захворюваннями крові, у яких може будь-якої хвилини з’явитися необхідність у терміновому переливанні.

Донорська кров… Вона важливіша за будь-які святкові подарунки, адже для хворих – це життя та можливість одужання. Не можна допустити, щоб пацієнти, які потребують переливань, не отримали їх лише тому, що у нас свята і вихідні.

Тому Сумський обласний центр служби крові з 28 листопада по 30 грудня оголошує благодійну донорську акцію «Новорічний Миколай». Її мета – не лише забезпечити поточні потреби лікарень (які під кінець року значно зросли з-за проблем з фінансуванням), але й зібрати резерв на святкові вихідні дні на початку січня, коли більшість донорів порушують необхідну дієту і не можуть здати кров при терміновій потребі.

Препарати крові – це найцінніші ліки, адже їх неможливо виготовити штучно. Кров’ю можна тільки поділитися. Долучайтеся до доброї справи – і нехай Господь та Святий Миколай віддячать вам сторицею за врятовані життя.

Чекаємо вас за адресою: м.Суми, пров. Громадянський, 2 в будні– з 7.00 до 20.00, в суботу – з 8.00 до 16.00.

Як правильно готуватися до здачі крові, читайте на сайті http://socsk.org/ або дізнавайтеся по телефону гарячої лінії 050 307 8094.

Донори з районів можуть приєднатися до акції у відділеннях Центру служби крові у Шостці, Ромнах та Конотопі.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору