Незважаючи на війну, ЖКО намагаються забезпечувати мешканців необхідними послугами + Відео

ЖКГ 15:25, 21.04.2022
 Поділитися

Поділитися в

Директор дочірнього підприємства «Шостка – Сервіс» Іван Дудар розповів, що підприємству надано в обслуговування частину житлових будинків в мікрорайоні Капсюль. Підприємство почало працювати з початку поточного року. У штаті – 10 співробітників: двірники, слюсарі-сантехніки, електрики, бухгалтери та паспортист.

– Роботи дуже багато, житловий фонд – ремонтувати треба не лише дахи, а й підїзди. Не дивлячись на воєнний стан в країні, підприємство повністю продовжує свою роботу, працюємо на повний робочий день. Ті функціональні обов’язки, які покладені на наше підприємство, по можливості виконуємо.

Разом з тим Іван Дудар розповів і про проблемні питання:

– На сьогоднішній день у нас 69 заявок на ремонт покрівель будинків. Вони потекли, як решето. Враховуючи, що матеріалів практично немає, неможливо знайти, і враховуючи ще погодні умови, ми не можемо приступити до цієї роботи. Є домовленість із поставниками на поставку рубероїда, але нам обіцяють не раніше, ніж наприкінці травня. На сьогодні один завод, який його виготовляє поки призупинений.

І хоч об’єми дуже великі, підприємство шукає можливості і готується ремонтувати. Хоча про капітальний ремонт поки не йдеться.

За словами директора «Шостка – Сервіс», на сьогодні підприємству від абонентів надходить лише 40% від необхідної плати за послуги. Це теж ускладнює проведення робіт чи закупки матеріалів. Тим не менш людей, які не в змозі платити за комунальні послуги під час воєнного стану, теж розуміють.

Мешканці гуртожитку на Капсюлі розповідають про проблеми, які виникають через старий житловий фонд. І добре відгукуються про нове підприємство, яке тепер обслуговує їх житло.

Про необхідність ремонту покрівель будинків говорять і у ТОВ «Жилкомсервіс». Майстер підприємства Роман Воронов каже, що нині працюють, як і раніше. Щоправда, роботи додалося. Якийсь час були труднощі через неможливість поставок бензину та дизельного палива для заправки техніки. Тим не менш, комунальники намагаються оперативно і цілодобово виїздити при виникненні аварійних ситуацій, допомогти людям. І вдячні, що споживачі теж ставляться в складний час до їх праці з розумінням.

Детальніше – у сюжеті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору