Нацгвардія скасувала тендер на закупівлю обладнання на 54 млн. грн. для в/ч на Сумщині
Поділитися в
Копіювати посилання
У Національній гвардії повідомили, що не закуповуватимуть обладнання для “несення служби із охорони громадського порядку” на 54,17 млн. грн. для військової частини в Сумській області. Про це інформує Цензор.НЕТ з посиланням на пресслужбу НГУ.
“Національна гвардія не закуповуватиме засоби для несення служби із охорони громадського порядку, про які йдеться наразі у багатьох повідомленнях. Триває процедура скасування тендеру (закупівлі)”, – йдеться у повідомленні.
Згодом там уточнили, що тендер на відповідну закупівлю скасовано.
Раніше повідомлялося, що військова частина 2276 Національної гвардії, яка розташована в Сумській області, вирішила витратити загалом 54,17 млн. грн. на закупівлю обладнання для розгону демонстрантів.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: