Дерматолог
Авто Світ

Наступного року до роботи у «Пунктах незламності» також будуть залучені безробітні + Відео

 Поділитися

Поділитися в

В наступному році безробітних також планують залучати до роботи у «Пунктах незламності». Про це проінформував керівник Шосткинської міськрайонної філії обласного Центру зайнятості Микола Чернов.

«…В умовах воєнного стану і недостатньої кількості вакансій для працевлаштування на постійній основі, наші громадяни потребують і захисту, і матеріальної підтримки хоча б у вигляді тимчасової зайнятості», – зазначив він.

Подробиці – у сюжеті

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору