Наступного року до роботи у «Пунктах незламності» також будуть залучені безробітні + Відео
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
В наступному році безробітних також планують залучати до роботи у «Пунктах незламності». Про це проінформував керівник Шосткинської міськрайонної філії обласного Центру зайнятості Микола Чернов.
«…В умовах воєнного стану і недостатньої кількості вакансій для працевлаштування на постійній основі, наші громадяни потребують і захисту, і матеріальної підтримки хоча б у вигляді тимчасової зайнятості», – зазначив він.
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: