Дерматолог
Авто Світ

У Шостці продовжують ліквідацію наслідків ракетного удару

Війна, Громада 17:00, 29.11.2024
 Поділитися

Поділитися в

У Шостці продовжують ліквідацію наслідків ракетного удару удару, завданого  28 листопада.

На своїй сторінці facebook Микола Нога сповістив, що виявили пошкодження будинків у віддаленому приватному секторі міста, де вже надаються будматеріали для допомоги.

Упродовж доби, за словами міського голови, до штабу надання допомоги (вул. Чернігівська, 20) звернулося понад 100 громадян, помешкання яких постраждали.

“На сьогодні усунено пошкодження у 9 багатоквартирних будинках, роботи тривають.

Один багатоквартирний будинок залишається без теплопостачання, тривають роботи аварійної бригади. Відновлення тепла буде здійснено протягом вихідних (30 листопада – 1 грудня)”, — додав Микола Нога

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору