Наскільки доступні кредити онлайн в Україні?

Фінанси 15:45, 20.01.2022
 Поділитися

Поділитися в

В Україні ринок онлайн-кредитування розвинений досить серйозно: мікрофінансових організацій з ліцензією у нас працює трохи більше 100.

Більшість з них працює дистанційно — тобто клієнти можуть взяти гроші до зарплати, перебуваючи де завгодно. Заявки приймаються цілодобово через сайт, а гроші — переводяться на карту.

Вимоги до позичальників в МФО лояльні: досить бути старше 18, і мати паспорт України та ІПН. Довідку про доходи нести не треба, і навіть погана кредитна історія не є проблемою — найчастіше кредити онлайн без відмов видаються і клієнтам, у яких в минулому були прострочення за іншими позиками.

Відмова можлива тільки у випадках, коли:

  • зазначений дохід і сума кредиту розходяться (наприклад, клієнт пише, що хоче отримати 15 тисяч грн на 30 днів, і вказує, що його дохід становить 5000 грн на місяць);
  • у клієнта є непогашений прострочений кредит;
  • клієнт викликає підозру і не зміг його спростувати.

Як перевірити себе в бюро Кредитних Історій?

Щоб підвищити свої шанси та отримати кредит під 0%, перед подачею заявки рекомендується перевірити інформацію про себе в бюро Кредитних Історій.

Як це робиться:

  1. Заходимо на сайт Українського Бюро кредитних історій (УБКІ). Це офіційне українське БКІ, в якому зібрано понад 68 млн кредитних історій (не тільки на фізосіб, а й на бізнес).
  2. Вгорі тиснемо» Увійти”, вказуємо свій мобільний номер і дату народження.
  3. Заповніть невелику анкету.

Готовий результат відправляють рекомендованим листом на адресу, який треба буде вказати в анкеті.

1 раз на рік кожен громадянин України має право перевірити Кі безкоштовно. Якщо хочете перевіряти частіше-друге і кожне наступне звернення коштуватимуть по 50 грн.

Перевіряти свою Кі варто не тільки тим, хто раніше вже брав кредити. Через дії шахраїв або помилки кредитного менеджера в списку боржників може виявитися мало не хто завгодно.

Якщо ви нерідко звертаєтеся за кредитами, або просто переживаєте за чистоту своєї кредитної історії — можна підключити «СтатусКонтроль». Це платна послуга, при якій ви будете отримувати СМС при кожній зміні вашої Кі. Також ви отримаєте доступ до необмежених перевірок свого кредитного рейтингу (це дуже корисно при зверненні за новими позиками).

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Реклама

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору