Наскільки часто жінкам треба проходити УЗД молочних залоз для своєчасного виявлення та попередження захворювань?

Медицина, Послуги 17:56, 1.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

У дівчат та молодих жінок віком до 39 років на перше місце виходить ультразвуковий метод дослідження (УЗД) молочних залоз, а у старшому віці – маммографія.

УЗД дозволяє досліджувати щільні молочні залози, які є у молодих жінок, і точно візуалізувати порожнинні утворення, тобто кісти. Крім того, УЗД не має променевого навантаження, тому можливий багаторазовий контроль над лікуванням захворювань молочної залози та навіть дослідження молочних залоз у вагітних жінок.

Крім того, з метою уточнення діагнозу лікар може призначити УЗД і жінкам віком від 39 років. Це дозволить виявити характер кровотоку в новоутворенні та дасть змогу виконати цілу низку лікувально-діагностичних втручань.

У жінок віком від 20 до 39 років без змін у молочних залозах, але з факторами ризику захворювань молочної залози УЗД виконують 1 раз на два роки.

Як підготуватися до УЗД молочних залоз?

Для отримання точного результату, ультразвукове обстеження краще робити у першій половині циклу, тобто до овуляції. При тривалості циклу до 28 днів УЗД молочних залоз краще робити в період із 5 по 10 день. Якщо ж цикл довший, то з 7 по 14. Іноді перед діагностикою лікар може скасувати прийом гормональних препаратів та підказати, коли краще робити ульразвукове дослідження молочних залоз у даному випадку.

Під час клімаксу, вагітності чи годування груддю обстеження можна проводити у будь-який день. З появою болю в грудях з підвищенням загальної температури обстеження призначається в екстреному порядку.

У Шостці дослідження виконуються на сучасному портативному апараті експертного класу GЕ Logiq E. Без черг і за записом.

Телефон для довідок: 099 173 56 22, 073 175 82 40.

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Обов’язково проконсультуйтеся з лікарем.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Реклама

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору