Сервис Центр

«НАШ КРАЙ»: Громада Шостки не бачить альтернативи професіоналам та господарникам у владі

Вибори 23:27, 27.10.2020
 Поділитися

Поділитися в

Закономірна перемога! Саме це словосполучення найбільше характеризує результати Миколи Ноги, який повторно обрався на посаду голови громади. Вибори показали безальтернативність господарності та професійного управління. Шосткинці вчергове довірили керівництво  громадою представнику «Нашого краю».

«Області, районам і громадам потрібні люди з чітким розумінням мети і досвідом перемог… Люди хочуть бачити при владі тих, хто працює, вміло керує, планує і виконує. Попереду багато роботи, яку зможуть виконати лише справжні професіонали і небайдужі до рідного краю трудівники», – заявив Микола Нога.

Професіоналізм та господарність будуть визначальними у роботі усіх громад, які очолили представники «Нашого краю». Мова йде про місто Глухів з новим головою Надією Вайло, місто Дружбу з Євгеном Харитоновим, Середина-Буду з Олександром Геном, Ромни з Олегом Стогнієм, Кролевець з Віктором Лехманом, Ямпіль з Ольгою Губар, Путивль з Костянтином Гаврильчуком, Свесси з Сергієм Киркачем тощо.

Більше 10% відсотків мешканців Сумщини також делегували «Наш край» представляти їхні інтереси у обласній раді. Команда професіоналів та  господарників тепер має представництво у районних радах та радах громад.

«Наш край» щиро дякує українцям за зважений вибір на користь людей справи, які своїм життєвим досвідом підтвердили свою здатність покращити добробут області, районів, міст, сіл, а також кожної сім’ї.

Цей кредит довіри – прямий наказ не дати знищити залишки соціальної держави, створити достойні умови для життя наших співгромадян. «Наш край»  буде принципово відстоювати розвиток доступної медицини, якісної освіти та постійної турботи про соціально та фінансово вразливі категорії населення.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору